KONTAKT

Trisec AB
Bangårdsgatan 5
602 28 Norrköping

 

Jonas Stenbäck, VD

Tele: 0709-115534
ID-06 nr:BB-1504-734803
jonas@trisecenergi.se

Kristin Ferm, Ekonomi

Kontor: 011-103455
Tele:0709-115604
kristin@trisecenergi.se

Thomas Emtelid, EL

Tele:0709-115558
ID-06 nr:BB-1504-734805
tomas@trisecenergi.se

Rickie Tjernström, EL

Tele:0709-115531
ID-06 nr:BB-1504-7348811
rickie@trisecenergi.se

Patrick Groth, EL

Tele: 073-2423301
ID-06 nr:BB-1801-456187
patrick@trisecenergi.se

 

Ola Johnsson, Styr och regler

Tele:0709-115634
ID-06 nr:BB-1504-734809
ola@trisecenergi.se

Henrik Eriksson, Styr och regler/ Data

Tele: 0732423320
ID-06 nr:BB-1504-734807
henrik@trisecenergi.se

Peter Nilsson, Ventilation/kyla.

Tele:0709115341
ID-06 nr BB-1701-205093
peter@trisecenergi.se

Robin Benegård, VENT

Tele:0732423300
ID-06 nr: BB-1510-818889

robin@trisecenergi.se

Mathias Eriksson, EL

Tele:0732423303
ID-06 nr: BB-1706-310367

mathias@trisecenergi.se

Anton Stenbäck, Ventilation

Tele:0733643258
ID-06 BB-1612-184093

anton@trisecenergi.se

Per Gistrand, Styr och regler/ Data

Tele: 0708189469
per@trisecenergi.se

Jesper Hernell 

jesper@trisecenergi.se

 




 

Rickie

Företag

     

Namn *

     

E-post *

     

Telefon

     

Meddelande

     

INTRESSERAD AV VÅRA TJÄNSTER?

KONTAKTA OSS

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår